2008-2016

Nazwa klubu

Nazwisko i imię zawodnika, nazwa drużyny

Data zawodów

Miejsce zawodów, nazwa zawodów sportowych

Uzyskane miejsca, medale

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Marczyński Paweł

 

IX-2008 r.

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w LA-bieg na 600 m.

 

III m.ce (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Dettlaff

Kaniowska Weronika

Gafke Magdalena

Marczyński Paweł

Blaszke Arkadiusz

Radłowski Jonasz

 

VI-2008 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Dettlaff

Paweł Marczyński

Arkadiusz Blaszke

Alicja Wiśniewska

Andrzej Kupc

Małgorzata Chudziak

 

V-2008 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

X-2008 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

Małgorzata Kamińska

Magdalena Gafke

Olga Myszkowska

Justyna Błażejewska

Zuzanna Koss

Izabela Kunz

Milena Rozwadowska

Dorota Hewelt

Marta Dominik

Mateusz Semerling

Jakub Mudlaff

Igor Heyducki

Kacper smolik

IV-2008 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

III m.ce (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa-piłka koszykowa dziewcząt

 

Justyna Błażejewska

Małgorzata Chudziak

Zuzanna Koss

III-2008 r.

Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

III m.ce (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Marczyński Paweł

 

IV-2009 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiejatletyce- bieg na 600 m.

 

I m.ce (złoty medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Dettlaff

Paweł Marczyński

Małgorzata Dettlaff

Weronika Kaniowska

 

 

IV-2009 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

II m.ce (Weronika Kaniowska srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

X-2009 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

II m.ce(srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Małgorzata Dettlaff

Aleksandra Dettlaff

Weronika Kaniowska

Pawał Marczyński

Tomasz Kolp

Wiktor Goyke

 

V-2009 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce- bieg na 300 m.(złoty medal)

I m.ce- bieg na 600 m.(złoty medal)

II m.ce- bieg na 600 m.(srebrny medal)

I m.ce- bieg na 600 m.(złoty medal)

I m.ce- bieg na 1000 m.(złoty medal)

III m.ce- bieg na 600 m.(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt

 

Reprezentacja szkoły

 

III-2009 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

III m.ce-(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa-piłka koszykowa dziewcząt

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2009 r.

Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

III m.ce-(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Małgorzata Dettlaff

 

Klaudia Ellwart

 

Tomasz Kolp

 

IV-2010 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

II m.ce (srebrny medal)

III m.ce(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Klaudia Ellwart

Aleksandra Dettlaff

Karolina Szmytke

Marek Bolda

Maciej Labuhn

Tomasz Kolp

V-2010 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce- bieg na 1000 m.(złoty medal)

I m.ce- bieg na 100 m.(złoty medal)

II m.ce- bieg na 300 m.(srebrny medal)

II m.ce- bieg na 600 m.(srebrny medal)

IIm.ce- bieg na 1000 m.(srebrny medal)

I m.ce- bieg na 1000m.(złoty medal)

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

V-2010 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

II m.ce-chłopcy(srebrny medal)

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2010 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

Wojewódzka Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

II m.ce-chłopcy(srebrny medal)

 

 

Sekcja sportowa-piłka ręczna dziewcząt

 

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2010 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

 

III m.ce(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Małgorzata Dettlaff

Klaudia Nowak

Klaudia Ellwart

Marek Bolda

 

X-2011r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

II m.ce (srebrny medal)

I m.ce (złoty medal)

II m.ce(srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Małgorzata Dettlaff

Justyna Goyke

 

V-2011r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce- bieg na 300 m.(złoty medal)

II m.ce- bieg na 600 m.(srebrny medal

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Klaudia Ellwart Joanna Szmyt

 

V-2011r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce- bieg na 1000 m.(złoty medal)

III m.ce- rzut oszczepem(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Chantallle Gafke

Jakub Klahs

Wiktoria Mostowiak

Marek Bolda

 

V-2011r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

III m.ce- rzut dyskiem(brązowy medal)

II m.ce- bieg na 600 m.(srebrny medal)

II m.ce- bieg na 300m.(srebrny medal)

II m.ce- bieg na 300m.(srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

 

V-2011r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

II m.ce-chłopcy(srebrny medal)

 

 

 

 

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

Reprezentacja szkoły

 

 

 

 

 

IV-2011r.

 

 

 

 

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

 

 

 

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

II m.ce-chłopcy(srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Klaudia Krepel

Klaudia Ellwart

Agata Ceynowa

Wiktor Mostowiak

Jakub Klahs

 

V-2012 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

I m.ce (złoty medal)

I m.ce (złoty medal)

II m.ce (srebrny

medal)

III m.ce(brązowy medal)

 

 

 

 

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

I X-2012 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

II m.ce-chłopcy(srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Klaudia Ellwart

Klaudia Nowak

Agnieszka Czerwionka

Chantalle Gafke

Klaudia Mudlaff

Natalia Langiewicz

Jakub Klahs

X-2012 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce- bieg na 600 m. i w sztafecie mieszanej(złoty medal)

I m.ce-  w sztafecie mieszanej(złoty medal)

III m.ce- pchnięcie kulą (brązowy medal)

I m.ce- rzut dyskiem(złoty medal)

I m.ce-  w sztafecie mieszanej(złoty medal)

I m.ce-  w sztafecie mieszanej(złoty medal)

I m.ce- bieg na 1000m. (złoty medal)

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt

 

Reprezentacja szkoły

 

III-2012 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

 

Sekcja sportowa-piłka koszykowa dziewcząt

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2012 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce koszykowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

III m.ce – (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa chłopców

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2012 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

III m.ce – (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Wiktor Mostowiak

 

 

 

 

Wojciech Makurat

 

Bartosz Liedtke

 

IV-2013 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiejatletyce- bieg na 300 m.

Mistrzostwa województwa pomorskiego-bieg na 400 m.

 

III m.ce – (brązowy medal)

I m.ce – (złoty medal)

 

I m.ce-  w rzucie dyskiem(złoty medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Grzegorz Necel

Krystian Kałużny

Nikodem Wittbrodt

Daniel Borkowski

Dominika Czeczko

Kamila Sieniawska

Chantalle Gafke

Natalia Mudlaff

Oliwia Liedtke

Julia Paszke

Daria Joskowska

Agata Ceynowa

 

V-2013 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

I m.ce- bieg na 300 m.(złoty medal)

II m.ce-  w sztafecie(srebrny medal)

II m.ce- bieg na 300 m.(srebrny medal)

II m.ce-  w sztafecie(srebrny medal)

III m.ce w skoku w dal(brązowy medal)

I m.ce w skoku w dal(złoty medal)

I m.ce- bieg na 300 m.(złoty medal)

III m.ce- bieg na 100 m.(brązowy medal)

II m.ce- rzut dyskiem(srebrny medal)

II m.ce-  w sztafecie(srebrny medal)

II m.ce-  w sztafecie(srebrny medal)

I m.ce (złoty medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Wiktor Mostowiak

Bartosz Liedtke

 

IX-2013 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce (złoty medal)

II m.ce (srebrny medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

X-2013 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

III m.ce(brązowy medal)

III m.ce(brązowy medal)

II m.ce – dziewczęta(srebrny medal)

II m.ce- chłopcy (srebrny medal)

II m.ce – dziewczęta(złoty medal)

III m.ce-chłopcy (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2013 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

III m.ce- (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa-szachy

Reprezentacja szkoły

 

XI-2013 r.

Powiatowa Gimnazjada w szachach młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

IV m.ce

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Wojciech Makurat

Jakub Rigga

 

V-2014 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiejatletyce- rzut dyskiem

 

IV m.ce

III m.ce (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

V-2014 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

II m.ce – dziewczęta(srebrny medal)

III m.ce- chłopcy (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Bartosz Liedtke

 

VI-2014 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiejatletyce- bieg na 300 m.

- sztafeta 4x100

 

III m.ce (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Bartosz Liedtke

 

VI-2014 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiejatletyce- bieg na 400 m.

 

I m.ce (złoty medal)

 

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2014 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

II m.ce (srebrny medal)

 

 

 

 

Sekcja sportowa-szachy

Reprezentacja szkoły

 

XI-2014 r.

Powiatowa Gimnazjada w szachach młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

I m.ce (złoty medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Panek

Karolina Thrun

Agnieszka Stankowska

Damian Białk

Bartosz Liedtke

Jan Matyjaszczyk

 

IX-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

III m.ce (brązowy medal)

III m.ce (brązowy medal)

II m.ce(srebrny medal)

III m.ce(brązowy medal)

I m.ce (złoty medal)

II m.ce(srebrny medal)

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

IX-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

II m.ce – dziewczęta(złoty medal)

III m.ce-chłopcy (brązowy medal)

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Byczkowska

 

V-2015 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiejatletyce- rzut dyskiem

 

IV m.ce

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Panek

Bartosz Liedtke

Jan Matyjaszczyk

Wiktor Stankowski

Jan Brodecki

IX-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

III m.ce- bieg na 600 m.(brązowy medal)

I m.ce –bieg na 300 m.(złoty medal)

I m.ce –bieg na 1000 m.(złoty medal)

I m.ce –rzut oszczepem (złoty medal)

III m.ce –bieg na 1000 m.(brązowy medal)

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Kacper Jackiewicz

Łukasz Lalowski

Mateusz Oss

Andrzej Struck

Aleksandra Byczkowska

Dominika Konkel

Mariusz Kwiatkowski

 

IX-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

 

 

 

II m.ce –bieg na 100 m.(srebrny  medal)

I m.ce-rzut dyskiem (złoty medal)

III m.ce –bieg na 100 m.(brązowy medal)

III m.ce –skok w zwyż (brązowy medal)

I m.ce –rzut dyskiem (złoty medal)

I m.ce –bieg na 600 m.(złoty medal)

I m.ce –bieg na 1000 m.(złoty medal)

 

 

 

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Byczkowska

Dominika Kwidzińska

Mateusz Oss

Piotr Marczyński

 

X-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

 

 

I m.ce –w sztafecie mieszanej (złoty medal)

 

Sekcja sportowa-szachy

 

Reprezentacja szkoły

 

X-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w szachach młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

 

I m.ce – (złoty medal)

 

 

 

Sekcja sportowa-tenis stołowy

 

Marcin Łuczak

Olaf Piłat

Piotr Formella

XI-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w tenisa stołowego młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

III m.ce-(brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Martyna Stadler

Dominika Konkel

Karolina Thrun

Aleksandra Byczkowska

Mateusz Oss

Mariusz Kwiatkowski

Andrzej Struck

Wojciech Kos

 

IX -2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

III m.ce – (złoty medal)-bieg na 300

I m.ce – (złoty medal)-bieg na 600

II m.ce – (srebrny medal)-bieg na 600

I m.ce-rzut dyskiem (złoty medal)

I m.ce – (złoty medal)-bieg na 100

I m.ce – (złoty medal)-bieg na 1000

III m.ce – (brązowy medal)-skok wzwyż

I m.ce-rzut dyskiem (złoty medal)

 

Sekcja sportowa-tenis stołowy

 

Marcin Łuczak

Olaf Piłat

Paweł Kos

 

XI-2015 r.

 

Gimnazjada w tenisa stołowego młodzieży szkolnej powiatu puckiego.

 

II m.ce – (srebrny medal)

 

 

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Agnieszka Stankowska

Dominika Konkel

Angelika Twork

Piotr Marczyński

Mariusz Kwiatkowski

 

X-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

 

 

 

II m.ce (srebrny  medal)

III m.ce (brązowy medal)

I m.ce(złoty  medal)

II m.ce(srebrny medal)

I m.ce (złoty medal)

 

 

 

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja szkoły

 

X-2015 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu puckiego

 

II m.ce – dziewczęta(srebrny medal)

III m.ce- chłopcy (brązowy medal)

 

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa- Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

 

Reprezentacja szkoły

 

XII-2015 r.

 

 

I m.ce – dziewczęta(złoty medal)

III m.ce- chłopcy (brązowy medal)

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Dominka Kwidzińska

Dominika Konkel

Mariusz Kwiatkowski

Aleksandra Byczkowska

Mateusz Oss

Piotr Marczyński

 

 

III- 2016 r.

 

Halowe Mistrzostwa Ziemi Puckiej LA szkół gimnazjalnych

 

 

III m.ce- (brązowy medal)- bieg na 40

I m.ce –(złoty medal)bieg na 600

II m.ce – (srebrny medal)-bieg na 600

I m.ce –(złoty medal)-pchnięcie kulą

IV m.ce- bieg na 40

IV m.ce- bieg na 40

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

 

Reprezentacja szkoły

 

IV-2016 r.

 

Półfinały województwa pomorskiego chłopców.

 

III m.ce- (brązowy medal)

 

 

 

 

Sekcja sportowa-piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 

Dominika Konkel

Angelika Twork

Julia Pawlina

Mariusz Kwiatkowski

 

IV-2016 r.

 

Powiatowa Gimnazjada Biegów Przełajowych powiatu puckiego

 

I m.ce –(złoty medal)

I m.ce –(złoty medal)

II m.ce –(złoty medal)

I m.ce –(złoty medal)

 

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Byczkowska

Julia Pawlina

Dominika Konkel

Angelika Twork

Paulina Sonnberg

Mateusz Oss

Mariusz Kwiatkowski

 

IV-2016 r.

 

Powiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej powiatu puckiego

 

 

 

 

 

I m.ce –(złoty medal)-rzut dyskiem

I m.ce –(złoty medal)bieg na 600

I m.ce –(złoty medal)bieg na 300

II m.ce –(srebrny medal)bieg na 600

III m.ce –(brązowy medal)skok wzwyż

II m.ce –(srebrny medal)bieg na 100

I m.ce –(złoty medal)-bieg na 1000

I m.ce –(złoty medal)-rzut dyskiem

I m.ce –(złoty medal)-bieg na 300

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Dominka Konkel

Mateusz Oss

Bartłomiej Kowalski

 

VI-2016 r

 

Wojewódzka Liga w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej.

 

 

III m.ce –(brązowy medal)bieg na 300

II m.ce –(srebrny medal)bieg na 100

I m.ce –(złoty medal)-rzut młotem

 

 

 

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Aleksandra Byczkowska

Mateusz Oss

Bartłomiej Kowalski

 

VI-2016 r.

 

Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce młodzieży szkolnej.

 

I m.ce –(złoty medal)-rzut dyskiem

I m.ce –(złoty medal)-sztafeta 4x100

IV m.ce- bieg na 100

I m.ce –(złoty medal)-rzut młotem

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Dominika Konkel

Mateusz Oss

 

VI-2016 r.

Wojewódzkie zawody w lekkiej atletyce „Dysk Pomorski”

 

 

III m.ce –(brązowy medal)bieg na 600

I m.ce –(złoty medal)-bieg na 100

 

 

Nazwa klubu

Nazwisko i imię zawodnika, nazwa drużyny

Data zawodów

Miejsce zawodów, nazwa zawodów sportowych

Uzyskane miejsca, medale

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Dominka Kwidzińska

 

Wiktoria Bonk

 

Martyna Jagodzińska

 

Julia Pawlina

 

Kinga Brzóska

 

Mateusz Oss

 

Kacper Lis

 

Damian Białk

 

Bartłomiej Kowalski

 

Mateusz Pawłowski

 

Piotr Marczyński

 

IX-2016 r.

 

I Rzut Ligi L.A Szkół Gimnazjalnych

 

I m-ce w biegu na 100 m.

I m-ce skok wzwyż

I m-ce w pchnięciu kulą

II m-ce w biegu na 600 m.

III m-ce w biegu na 300 m.

I m-ce w biegu na 100 m.

I m-ce w biegu na 300 m.

I m-ce w biegu na 600 m.

I m-ce w rzucie dyskiem

 

II m-ce w pchnięciu kulą

 

II m-ce w biegu na 300 m.

 

I m- ce – zespół

 

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Bartłomiej Kowalski

 

Mateusz Oss

 

Mateusz Oss

 

Mateusz Pawłowski

 

Mateusz Pawłowski

 

Wojciech Kos

 

 

IX-2016 r.

 

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodzików w Starogardzie Gdańskim

 

I m-ce w rzucie młotem

II m-ce w biegu na 100 m.

III m-ce w biegu na 300 m.  II m-ce w pchnięciu kulą

II m-ce w rzucie dyskiem

III m-ce w rzucie dyskiem

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

 

 

 

 

Mateusz Pawłowski

 

Mateusz Oss

 

Wojciech Kos

 

Mateusz Oss, Piotr Marczyński

 

X-2016r

 

Mistrzostwa Makroregionu w L.A w Bydgoszczy

III m-ce w rzucie dyskiem VII  m-ce w biegu na 100 m. VII m-ce w rzucie dyskiem IV m-ce w sztafecie 4x100 m.

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Reprezentacja dziewcząt

Reprezentacja chłopców

 

X-2016r

 

Powiatowa Gimnazjada w Przełajowych Biegach Sztafetowych

 

II m-ce

 

III m-ce

Sekcja sportowa- lekkoatletyka, współpraca z LKS Puck

 

Julia Pawlina

Kacper Lis

 

X-2016r

Jesienne Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Powiatu

 

I m-ce

II – m-ce

III m-ce zespół

 

Sekcja sportowa-unihokej

Reprezentacja szkoły

 

XI-2016r

Powiatowa Gimnazjada w unihokeja

 

VI – m- ce

Sekcja sportowa- tenis stołowy

Amadeusz Gorczyński, Jakub Kuperszmidt,  Julia Markstein

 

XI-2016r

Powiatowa Gimnazjada w tenisa stołowego

 

 

 

VII m-ce

 
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
26 Maja 2018
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Do końca roku zostało 220 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1405789
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości