Rok 2017 Rokiem Generała Józefa Hallera

Uczniowie z klasy 2A: Zuzanna Lewandowska, Emilia Mach i Kordian Łuczyński wzięli udział w Historycznym Konkursie Filmowym pt.'' gen. Józef Haller na Pomorzu" organizowanym przez Muzeum Ziemi Puckiej i Stowarzyszenie Rozwoju Szotlandu we Władysławowie.

Ideą przewodnią była popularyzacja postaci Józefa Hallera na Pomorzu. Konkurs został przygotowany z okazji ustanowienia przez Senat RP roku 2017 Rokiem Generała Józefa Hallera.

Podsumowanie konkursu odbyło się we Władysławowie 10.11.2017 r. w Hallerówce połączone z otwarciem wystawy pt." Na letnisku u Hallera". Odnieśliśmy sukces, młodzież zajęła II miejsce. Miło, że zainteresowanie naszym regionem, edukacja historyczna cieszy się akceptacją i uznaniem wśród uczniów.

 

 
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
26 Maja 2018
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Do końca roku zostało 220 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1405816
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości