Rok 2017 Rokiem Generała Józefa Hallera

Uczniowie z klasy 2A: Zuzanna Lewandowska, Emilia Mach i Kordian Łuczyński wzięli udział w Historycznym Konkursie Filmowym pt.'' gen. Józef Haller na Pomorzu" organizowanym przez Muzeum Ziemi Puckiej i Stowarzyszenie Rozwoju Szotlandu we Władysławowie.

Ideą przewodnią była popularyzacja postaci Józefa Hallera na Pomorzu. Konkurs został przygotowany z okazji ustanowienia przez Senat RP roku 2017 Rokiem Generała Józefa Hallera.

Podsumowanie konkursu odbyło się we Władysławowie 10.11.2017 r. w Hallerówce połączone z otwarciem wystawy pt." Na letnisku u Hallera". Odnieśliśmy sukces, młodzież zajęła II miejsce. Miło, że zainteresowanie naszym regionem, edukacja historyczna cieszy się akceptacją i uznaniem wśród uczniów.

 

 
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1323390
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości