Regulamin szatni.

1.Na czas pobytu ucznia w szkole w okresie jesienno-wiosennym uczeń obowiązkowo pozostawia obuwie i kurtki w szatni. Obuwie, czapki, rękawiczki i szaliki należy oddawać w torbach z uchwytami a kurtki powinny mieć zaczep umożliwiający ich zawieszenie.

2.Panie woźne mają prawo nie przyjąć nieprzystosowanych do przechowania ubrań i obuwia.

3.W szatni niedopuszczalne jest przepychanie się. Uczeń powinien zachowywać się w sposób kulturalny i bezpieczny dla innych.

4.W oddawanych do szatni okryciach nie należy pozostawiać rzeczy wartościowych, kluczy, itp.

5.Uczeń zobowiązany jest do starannego przechowywania numerka. W razie jego zgubienia powinien niezwłocznie powiadomić panie woźne o zaistniałym fakcie. W takim wypadku odebranie pozostawionej w szatni odzieży możliwe jest dopiero po zakończeniu wszystkich zajęć w szkole.

6.Każdy uczeń zobowiązany jest do odbierania swoich rzeczy.

Szkoła nie odpowiada za rzeczy, które zginą w wyniku ich nieodpowiedniego i niezgodnego z regulaminem przechowywania. Szkoła nie ponosi również odpowiedzialności za te rzeczy, które zostaną przez ucznia utracone w związku ze zgubieniem numerka a fakt ten nie został przez niego niezwłocznie zgłoszony.

 
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1322925
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości