Regulamin szatni.

1.Na czas pobytu ucznia w szkole w okresie jesienno-wiosennym uczeń obowiązkowo pozostawia obuwie i kurtki w szatni. Obuwie, czapki, rękawiczki i szaliki należy oddawać w torbach z uchwytami a kurtki powinny mieć zaczep umożliwiający ich zawieszenie.

2.Panie woźne mają prawo nie przyjąć nieprzystosowanych do przechowania ubrań i obuwia.

3.W szatni niedopuszczalne jest przepychanie się. Uczeń powinien zachowywać się w sposób kulturalny i bezpieczny dla innych.

4.W oddawanych do szatni okryciach nie należy pozostawiać rzeczy wartościowych, kluczy, itp.

5.Uczeń zobowiązany jest do starannego przechowywania numerka. W razie jego zgubienia powinien niezwłocznie powiadomić panie woźne o zaistniałym fakcie. W takim wypadku odebranie pozostawionej w szatni odzieży możliwe jest dopiero po zakończeniu wszystkich zajęć w szkole.

6.Każdy uczeń zobowiązany jest do odbierania swoich rzeczy.

Szkoła nie odpowiada za rzeczy, które zginą w wyniku ich nieodpowiedniego i niezgodnego z regulaminem przechowywania. Szkoła nie ponosi również odpowiedzialności za te rzeczy, które zostaną przez ucznia utracone w związku ze zgubieniem numerka a fakt ten nie został przez niego niezwłocznie zgłoszony.

 
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
18 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Agapit, Bogusława, Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona, Klara, Tworzysława

Do końca roku zostało 136 dni.
Zodiak: Lew
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1454226
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości