Aktualności

I Rzut Ligi Lekkoatletycznej klas gimnazjalnych ziemi puckiej. Naszą klasy reprezentowało 14 uczniów, którzy zaprezentowali się na bardzo

Dnia 22 września  2017 r. na stadionie przy Miejskim Ośrodku Kultury  Sportu i Rekreacji  odbył się I Rzut Ligi Lekkoatletycznej klas gimnazjalnych ziemi puckiej. Naszą klasy reprezentowało 14 uczniów, którzy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie zdobywając następujące miejsca:

100 m. kobiet – III m-ce Wiktoria Bonk

100m. mężczyzn – IV m-ce Maksymilian Jachimkowski

300 m. kobiet –     I m-ce Dominika Konkel

300m. mężczyzn – I m-ce Piotr Marczyński

III m-ce Kacper Lis

600 m. kobiet –     IV m-ce Barbara Baranowska

600m. mężczyzn –  I m-ce Dawid Zaliński

Pchnięcie kulą mężczyzn ( 5 kg ) – II m-ce Bartosz Kowalski

III m-ce Wojciech Kos

Rzut oszczepem  – I m-ce Sandra Marzec

VI m-ce Adam Oss

W sztafecie mieszanej 4x100 – I m-ce Dominika Konkel, Maksymilian Jachimkowski, Wiktoria Bonk, Jakub Witstock

W końcowej klasyfikacji zdobyliśmy I m-ce wygrywając z Żelistrzewem, Darżlubiem, NG Puck, Władysławowem, Starzynem i Mrzezinem.

Gratulujemy!!!!!!!!!

 


 

III D w „Błękitnej Szkole” we Władysławowie

 

27 września byliśmy na zajęciach warsztatowych „Skały i minerały” prowadzonych przez dr Tomasza Ciborowskiego. Mieliśmy okazję nie tylko zapoznać się w teorii z typami skał i minerałów, sposobami ich powstawania, ale przede wszystkim spróbować je poselekcjonować, dotknąć i obejrzeć. Zajęcia minęły błyskawicznie, a pasja prowadzącego spowodowała, że nie sposób było się nie zaangażować w warsztaty. Dzień upłynął przyjemnie i pożytecznie. Polecamy te zajęcia innym klasom.

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

Dzisiaj rozpoczęły nowy rok szkolny 2017/2018 klasy gimnazjalne przy Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku.  Na uroczystości obecna była Pani Burmistrz Hanna Pruchniewska oraz Glówny Specjalista ds. Oświaty Pani Gabriela Albertin. Wszyscy życzyli uczniom optymizmu i wytrwałości w nowych realiach szkolnych a Pan Dyrektor Zdzisław Pruchniewski i Pani wicedyrektor Aleksandra Janowitz-Chećko uroczyście uznali rok szkolny za rozpoczęty.

 

 
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1323387
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości