Aktualności

„Mój ulubiony bohater literacki”

W miniony piątek, tj. 9 lutego wręczono nagrody laureatom konkursu plastyczno-literackiego pt. „Mój ulubiony bohater literacki”, zorganizowanego przez nauczycielkę języka polskiego Jolantę Wentę. Konkurs adresowany był do uczniów klas gimnazjalnych              i polegał na wykonaniu ilustracji ulubionego bohatera  oraz zredagowaniu krótkiej pracy pisemnej. Wzięło w nim udział 23 chętnych, w przeważającej większości uczniowie klasy III A. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali swoje autorskie prace w formie zakładek czytelniczych, a także ocenę celującą z języka polskiego i  pochwałę.

Współorganizatorem konkursu było Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk, którego wsparcie umożliwiło realizację przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania dla Pana Leszka Maciejewskiego – Koordynatora Sprzedaży Firmy Sibuk za cenne wskazówki i graficzny projekt zakładek czytelniczych.

Autorzy 5 najlepszych prac otrzymali dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody książkowe.

LAUREACI KONKURSU:

I miejsce – Zuzanna Lezner kl. IIIA

II miejsce – Małgorzata Busz kl. III A

III miejsce – Dominik Klahs kl. III A

Wyróżnienia:

Emilia Mach – kl. II A

Bartłomiej Kowalski – kl. III A

 

Oficjalne otwarcie placu zabaw i siłowni zewnętrznej na terenie Skweru im. Kamili Skolimowskiej

Uczniowie klasy III  B i III D mieli okazję uczestniczyć w otwarciu placu zabaw i siłowni na Skwerze im. K Skolimowskiej. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał ojciec zmarłej mistrzyni oraz władze miasta.

Gimnazjaliści zapoznali się z biografią lekkoatletki, której matka pochodzi z Pucka.

 

III D gimnazjum oraz uczniowie podstawówki w Teatrze Miejskim w Gdyni

19 lutego 2018r byliśmy w Teatrze Miejskim w Gdyni. Przez ponad godzinę oglądaliśmy wszystko to, co znajduje się za kulisami oraz mieliśmy okazję zajrzeć do pracowni teatralnych, rekwizytorni, spotkać się z pracownikami teatru. Całość zakończyła się wspólnym podsumowaniem w scenografii do spektaklu „Amadeusz”.

Pełni wrażeń ruszyliśmy w drogę powrotną. W Redzie odwiedziliśmy Zespół Szkół  i zapoznaliśmy się z jego ofertą. Informacje tu uzyskane przydadzą się podczas wyboru nowej szkoły. Wyjazd okazał się przyjemny i pożyteczny.

 

 
Więcej artykułów…
Dzień z Kalendarza

Dzisiaj jest: Sobota
18 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Agapit, Bogusława, Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona, Klara, Tworzysława

Do końca roku zostało 136 dni.
Zodiak: Lew
Licznik Odwiedzin
Odsłon : 1454226
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości